Annonser
Utgången: Erbjudande om skjuts från Townsville till Melbourne den måndag 29 juni 2026 kl. 12:00
Erbjudande om skjuts
måndag 29 juni 2026 kl. 12:00
Utgången
Townsville
Melbourne
Happy to help out if I can it will be a 3 day trip call Nev On 0457965505
Utgången: Erbjudande om skjuts från Townsville till Melbourne den tisdag 30 juni 2026 kl. 12:00
Erbjudande om skjuts
tisdag 30 juni 2026 kl. 12:00
Utgången
Townsville
Melbourne
Happy to help out call Nev 0457965505 it will be a 3 day trip cheers
Utgången: Erbjudande om skjuts från Mackay till Melbourne den söndag 14 juni 2026 kl. 09:00
Utgången: Erbjudande om skjuts från Mackay till Melbourne den lördag 13 juni 2026 kl. 12:00
Utgången: Erbjudande om skjuts från Melbourne till Mackay den fredag 12 juni 2026 kl. 12:00
Utgången: Erbjudande om skjuts från Melbourne till Sydney den fredag 3 april 2026 kl. 12:00
Utgången: Erbjudande om skjuts från Melbourne till Sydney den måndag 23 mars 2026 kl. 10:00
Utgången: Erbjudande om skjuts från Sydney till Melbourne den torsdag 19 mars 2026 kl. 05:30
Utgången: Erbjudande om skjuts från Melbourne till Sydney den måndag 16 mars 2026 kl. 12:00
Utgången: Erbjudande om skjuts från Darwin till Melbourne den måndag 14 juli 2025 kl. 09:00
Utgången: Erbjudande om skjuts från Melbourne till Darwin den torsdag 10 juli 2025 kl. 09:00
Utgången: Erbjudande om skjuts från Melbourne till Townsville den fredag 27 juni 2025 kl. 10:00
Erbjudande om skjuts
fredag 27 juni 2025 kl. 10:00
Utgången
Melbourne
Townsville
hi happy go lucky guy happy to help out it i can i all so be doing a return trip back to melbourne on the 2/7/25
Utgången: Erbjudande om skjuts från Melbourne till Mackay den tisdag 10 juni 2025 kl. 12:00
Utgången: Erbjudande om skjuts från Melbourne till Rockhampton den söndag 8 juni 2025 kl. 12:00
Erbjudande om skjuts
söndag 8 juni 2025 kl. 12:00
Utgången
Melbourne
Rockhampton
Truckie leaving Melbourne tomorrow to be in rockhampton Monday if need a lift send me a email nhateley@bigpond.com I'm a happy easy going guy more than happy to help if I can cheers Nev